ALTKOM AKADEMIA – NAJLEPSZA EDUKACJA DLA BIZNESU

Konieczność szkoleń i Altkom Akademia

Rosnąca liczba przedsiębiorstw, a także instytucji publicznych, zaczyna korzystać z różnego rodzaju szkoleń, na których zarówno szeregowi pracownicy jak i kadra menedżerska poszerza swoją wiedzę oraz podnosi umiejętności, używane później w działalności zawodowej. Mnogość rozmaitych zagadnień, technologii i obszarów wiedzy, które trzeba opanować aby sprawnie funkcjonować we współczesnym biznesie, sprawia, że potrzeby kompetencyjne stają się coraz większe. Celem i misją Altkom Akademii jako czołowej polskiej firmy szkoleniowej jest zaspokajanie tych potrzeb poprzez tworzenie profesjonalnego i zorganizowanego na najwyższym poziomie środowiska edukacyjnego, które w swojej ofercie obejmuje całość zagadnień kluczowych dla każdej nowoczesnej organizacji.

Trochę o firmie i ofercie

Altkom Akademia to marka z historią sięgającą ponad trzy dekady wstecz. Od swojego powstania obecna na rynku IT, początkowo zajmowała się integracją systemów informatycznych w firmach by kilka lat później rozpocząć rozwój w dziedzinie szkoleniowej. Nawiązanie strategicznego partnerstwa z czołowymi globalnymi markami IT, dostawcami technologii oraz właścicielami metodyk, takimi jak Microsoft, IBM, SAP, Red Hat, VMware czy Wolters Kluwer umożliwiło prowadzenie autoryzowanych szkoleń z egzaminami zapewniającymi oficjalną, cenioną na rynku certyfikację, od końca lat dziewięćdziesiątych zaś publikowane corocznie prestiżowe branżowe raporty Computerworld Top 200 i Teleinfo 500 wymieniają firmę na pozycji lidera sektora usług szkoleniowych IT w Polsce. Firma dysponuje wyposażonymi w 1100 stanowisk komputerowych dziewięcioma ośrodkami szkoleniowymi położonymi na terenie całego kraju – w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Lublinie. 300 wykwalifikowanych trenerów o znakomitej znajomości swoich dyscyplin prowadzi szkolenia, których łączna liczba wynosi ponad 1100. Oferta Altkom Akademii to nie tylko IT, z którego firma jest najbardziej znana – oczywiście technologie informatyczne nadal stanowią niezwykle ważną część edukacyjnych propozycji, ale problemów i obszarów wiedzy, którym poświęcono szkolenia jest dużo więcej. Poza IT, są to zagadnienia związane z szeroko rozumianym zarządzaniem, istotnymi dla działów HR umiejętnościami miękkimi, problematyką księgowo-finansową, kwestiami prawnymi, marketingiem czy produkcją. Tzw. Mapa Kompetencji czyli stworzone na wzór planu linii metra w wielkim mieście graficzne odwzorowanie oferty zawiera dostępne pozycje, pozwala je szybko odnaleźć oraz prezentuje sieć występujących między nimi tematycznych powiązań i zależności. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez klientów Altkom Akademii kategorie szkoleń to Metodyki Tradycyjne, Metodyki Zwinne, Wirtualizacja i Chmura Prywatna, Języki Programowania i Środowiska Programistyczne, Bazy Danych czy Komunikacja i Współpraca. Specjalne projekty rozwojowe, w trakcie których przeprowadza się identyfikację potrzeb edukacyjnych przedsiębiorstwa, diagnozuje potencjał oraz wskazuje się możliwe ścieżki, umożliwiają dobór szkoleń najbardziej dopasowanych do specyfiki i celów konkretnej firmy.

Profesjonalizm i troska o klienta

W swojej działalności, Altkom Akademia kieruje się najwyższymi standardami jakościowymi i organizacyjnymi; świadczy o tym m.in. system zarządzania jakością zgodny z wymogami międzynarodowej normy ISO 9001:2015. Niezależna jednostka certyfikacyjna sprawuje nadzór i sprawdza zgodność działań firmy z obowiązującymi kryteriami, ponadto stosowane są umożliwiające ciągłe doskonalenie audyty wewnętrzne. Szkolenia są prowadzone w sposób uwzględniający indywidualne potrzeby klientów, a prowadzący je trenerzy, poza wiedzą merytoryczną, posiadają bogate doświadczenie edukacyjne w pracy z osobami dorosłymi. Gwarancją skuteczności jest możliwość powtórzenia szkolenia. Dbałość o wysoki poziom świadczonych usług znajduje swoje potwierdzenie w liczbie ponad 600 tys. absolwentów, którzy dzięki Altkom Akademii podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe wzbogacając o nie swoje organizacje oraz cały rynek. Potwierdzeniem zadowolenia klientów są również wyniki przeprowadzanych po szkoleniach ankiet ewaluacyjnych, które pokazują, że 9/10 słuchaczy poleciłoby zajęcia oraz wykładowców swoim znajomym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Altkom Akademii https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ oraz do wspólnego odkrywania nowych dziedzin wiedzy i kompetencji.

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *