Czas na wielką imprezę powitalną w Galerii Północnej

Można powiedzieć, że nadeszła pora na wielką imprezę powitalną w Galerii Północnej. Wszystko rozpocznie się 29 września a koniec przypadnie w niedzielę 1 października.

Miejmy nadzieję, że prognoza pogody Warszawa była bezbłędna i pogoda niczego nie zepsuje.

Co musimy wiedzieć?

Najłatwiej byłoby powiedzieć, że trzeba wiedzieć o wszystkim, ale trudno dokładnie odnieść się do wszystkiego. Zacznijmy od tego, że uczestnicy mogą liczyć na trzy dni zabawy z gwiazdami. Jak doskonale wiemy, zabawa z gwiazdami to jest coś więcej niż zwykła zabawa. Co więcej – nie chodzi tylko i wyłącznie o gwiazdy znane z telewizji, będą też spotkania z youtuberami. Jak łatwo można się domyślić, zgromadzeni wezmą udział w konkursach, czy koncertach. Na pewno nie wszyscy też wiedzą, że (właściwie może od tego tak naprawdę należało zacząć) wyjątkowa oprawa związana jest z inauguracją pierwszego nowoczesnego centrum handlowego. Warto też podkreślić starania organizatorów względem każdego z dni. Każdy dzień ma inny motyw przewodni. Takie działanie minimalizuje prawdopodobieństwo znużenia ze strony uczestników. Niemniej, to, że każdy dzień jest inny nie jest równoznaczne z brakiem punktów wspólnych. Wszystkie dni są po prostu wypełnione atrakcjami. Gdyby ktoś był zainteresowany szczegółami to najlepszym możliwym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną internetową galerii lub jej profilem na Facebooku.

Kilka słów na temat Galerii Północnej

W tej części tekstu skupimy się na tym jaka jest Galeria Północna. Tak więc mowa o pierwszym wielkopowierzchniowym centrum handlowym czwartej generacji w północnej części Warszawy. Powierzchnia obiektu to ponad 64 000 mkw. Lokalizacja – ulica Światowida. Za zarządzanie Galerią Północną odpowiada Grupa GTC. Grupa GTC to jednocześnie też inwestor. Musimy też powiedzieć o tym, że w ofercie handlowej oraz projekcie architektonicznym budynku doszło do uwzględnienia specyfiki grup docelowych mieszkających w bezpośrednim zasięgu obiektu. Przejdźmy teraz może do oferty. Obok niej nie można przejść obojętnie. Możemy liczyć na niedostępną dotychczas ofertę handlową, rozrywkową i usługową (biorąc pod uwagę tę część miasta). Konkretnie, chodzi o ponad 200 sklepów, butików oraz punktów usługowych. Biorąc pod uwagę marki to należy powiedzieć o markach rodzimych i światowych (przez co każda osoba powinna być zadowolona).

Cel Galerii Północnej

Galeria Północna ma za zadanie stać się nowym towarzyskim oraz jednocześnie rozrywkowym centrum Białołęki. Potencjał ten ma zostać odkryty w czasie największego wydarzenia, jeżeli chodzi o ten sezon (naturalnie, należy przez to rozumieć wspomnianą na samym początku wielką imprezę powitalną). Czy cel ten uda się zrealizować? Dzisiaj nie jesteśmy wstanie odpowiedzieć na to pytanie. Pewne jest jednak to, że bez wątpienia należy szukać odpowiedzi a nie ma lepszej możliwości niż uczestnictwo we wspomnianej imprezie. Tak więc – za kilka dni z całą pewnością będziemy znacznie bardziej mądrzejsi. Miejmy nadzieję, że zdobyte przez nas doświadczenia będą tylko i wyłącznie pozytywne.

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *