Dobrze, że istnieje haft komputerowy

Koszulka to najszybszy, najtańszy i najzabawniejszy sposób na prezent. Wcale nie ma co prychać nad tym, że to pójście na łatwiznę!

Koszulki z nadrukiem mogą przecież wyrazić właśnie to czego nie potrafimy słowami. To doskonałe rozwiązanie dla osób małomównych, nie śmiałych. Albo jeszcze inaczej – dla ludzi czynu! Taki t-shirt z nadrukiem może też pokazać drugiej osobie jak dobrze ją znamy, jeżeli wybierzemy haft komputerowy z elementem typowym dla tej osoby. Każdy doceni taki gest.

Korzystajmy z dobrodziejstw jakim jest właśnie haft komputerowy, czy możliwość tworzenia prasowanek. Dzięki temu możemy tworzyć nasze wyjątkowe koszulki z nadrukiem, czy haftem i wraz z przyjaciółmi wyglądać jak teamy kolarskie albo drużyna ruggby. Wymyślony t-shirt z nadrukiem to okazja do zabawy w kreatora mody czy designera. Ale najważniejsze jest to, że możemy stworzyć coś własnego i indywidualnego. Nie musimy się godzić na obowiązujące wzory i trendy. Wystarczy drukarka, pomysł, może trochę photoshopa i kogoś z haftem komputerowy.

Zawsze też istnieje możliwość i szansa na wymyślenie kultowego wzoru. Coś w stylu uśmiechniętej żółtej buźki (która jest trochę psychodeliczna) lub napisu „Shit happens”. Nawet najdziwniejszy pomysł może okazać się żyłą złota!

Zatem – do roboty!

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *