Jaki mop do paneli podłogowych wybrać

Czysta powierzchnia w mieszkaniu nie musi być efektem mozolnej pracy i wielogodzinnego usuwania kurzu oraz mopowania. Te procesy, dzięki innowacyjnemu urządzeniu można połączyć w jedno, tym samym przyspieszając sprzątanie mieszkania. Nowoczesny mop marki Hizero z pewnością świetnie poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, sprawdźmy więc jak urządzenie prezentuje się w praktyce…

Czym jest Hizero Bionic Mop?

To pierwszy na świecie mop automatyczny, którego zadaniem jest kompleksowe czyszczenie powierzchni płaskich. Sprzęt łączy w sobie cztery funkcje: zamiatanie, mycie na mokro, wycieranie do sucha powierzchni oraz automatyczne samooczyszczenie. Mop do paneli został przygotowany do usuwania brudu i kurzu z powierzchni twardych takich jak panele, terakotę, elementy parkietu drzewnego oraz płytki ceramiczne. Drewniane podłogi, narażone na szkodliwe działanie wody również można z powodzeniem czyścić, ze względu na zastosowaną w systemie sprzątającym funkcję osuszania powierzchni. Mop Hizero świetnie zbiera stałe zabrudzenia jak i płynne do których mogą należeć plamy po sokach, napojach czy sosie.

Czystość szybko i bez detergentów…

Mop elektryczny Hizero w odróżnieniu od standardowego urządzenia wykorzystuje wyłącznie czystą wodę do swojej pracy. Nie ma więc konieczności kupna dodatkowych środków czyszczących, choć w przypadku poważnych, trudnych do usunięcia zabrudzeń może okazać się konieczne zastosowanie nisko pieniących płynów dedykowanych przez producenta. Ze względu na zastosowany system separacji zabrudzeń można łatwo utrzymać urządzenie w czystości okresowo opróżniając pojemnik na śmieci stałe i brudną wodę. Niewielka waga oraz wygodne uchwyty i wbudowane kółeczka mopa sprawiają, że bezproblemowa jest również jego obsługa. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w wydajną litową baterię pozwalającą na 80-minutową pracę systemu z możliwością wielokrotnego ładowania.

Dlaczego właśnie Hizero Bionic Mop 4 w 1?

Patrząc na innowacyjną  i wielofunkcyjną budowę mop do paneli może zapewnić komfortowe i szybkie czyszczenie systemów podłogowych. Prostota jeśli chodzi o obsługę sprzętu, jego lekkość i mobilność, jak również błyskawiczne, kilkufazowe działanie pozwala usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia w krótkim czasie. Brak konieczności stosowania detergentów obniża koszty czyszczenia, oraz sprawia, że jest ono znacznie bezpieczniejsze dla struktury posadzki oraz otaczającego środowiska. Stosując produkt firmy Hizero zyskuje się oszczędność czasu energii oraz wody.

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *