Karnisze prosto od producenta

Karnisze są ważnym elementem dekoracji okien, ponieważ dzięki nim możemy fantazyjnie zawiesić i upiąć firany lub zasłony. Branża systemów okiennych oferuje wiele różnorodnych modeli, wśród których na szczególną uwagę zasługują karnisze, wykonane z drewna. Jest to szlachetny materiał, który idealnie nadaje się do produkcji karniszy, ponieważ jest wygodny w obróbce i nadaje elegancki i efektowny wygląd gotowym produktom.

       Producent karniszy drewnianych - firma Torex

Jesteśmy producentem wysokiej jakości karniszy oraz elementów dekoracyjnych do wystroju wnętrz, wykonanych z drewna. Działamy na rynku branżowym już ponad 30 lat i w ciągu tych lat umocniliśmy swoją markę na rynku, nie tylko rodzimym, ale i europejskim i poza europejskim. Tworzymy produkty najwyższej, światowej klasy, których jakość została poparta stosownymi certyfikatami FSC, ISO i SMETA.
Produkcję karniszy drewnianych opieramy na najnowocześniejszych technologiach, które są zgodne z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nasza polityka jakości i polityka środowiskowa pozwala na dostarczanie klientom produktów, zgodnych z ich wymaganiami, a poprzez wykorzystywanie do produkcji materiałów, które są przyjazne pracownikom i środowisku naturalnemu, realizujemy założone zadania.

       Producent karniszy drewnianych - dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy konkurencyjni na rynku i warto nas wybrać i to z wielu powodów. Oferujemy najnowocześniejsze wzornictwo, oparte na światowych, sprawdzonych trendach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientom bardzo bogaty i różnorodny wybór karniszy, wykonanych z różnych gatunków drewna. Buk, jesion, sosna, osika, brzoza to materiały poddane precyzyjnej selekcji i obróbce, dzięki czemu stanowią o atrakcyjności gotowych wyrobów. Dzięki efektownie i niezwykle starannie wykonanym projektom, nasze karnisze to ekskluzywne wyroby, które są wyjątkowymi elementami dekoracji okiennych.
Jesteśmy w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej fantazyjny pomysł naszego klienta.
Ponadto oferujemy wiele technik pakowania, które jest eleganckie, trwałe i wytrzymałe.
Karnisze prosto od producenta to najlepszy wybór.
http://www.torex.com.pl/ Przekonaj się sam!

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *