Leżaczki dla niemowlaków

Nic tak nie ułatwia dziecku zasypiania, jak kołysanie. Nieprzypadkowo właśnie bierze się dzieci na ręce i delikatnie kołysze, kiedy chcemy aby szybciej zasnęło. Sposobem, znacznie mniej męczącym dla rodziców, a jednakowo skutecznym są leżaczki dla niemowlaków Lionelo Ruben. Produkt, w odróżnieniu od tradycyjnych leżaczków – bujaczków, posiada jedno znaczące udogodnienie, a jest nim wbudowany mikrokomputer. Służy on zapewnieniu jeszcze łatwiejszej i dokładniejszej kontroli nad prędkością bujania i czasem jego trwania. Wykorzystując kilka przycisków oraz wbudowany wyświetlacz, można dobrać najlepsze ustawienia, przy których dziecko czuje się najlepiej.

Jednak to nie koniec zalet, posiadanych przez produkty dla dzieci Lionelo, w tym przypadku leżaczek Ruben. Urządzenie dysponuje zestawem 12 różnych melodyjek. Ich włączenie jest równie proste co sterowanie leżaczkiem i również może przynieść dziecku wiele korzyści, przede wszystkim przyspieszając zaśnięcie. Bardzo ważne i jak najbardziej godne polecenia jest to, że można regulować głośność melodyjek, wybierając pomiędzy 4 różnymi poziomami. By to ułatwić, producenci leżaczka Lionelo Ruben poświęcili wiele uwagi temu, aby jego siedzisko było naprawdę bardzo wygodne. Udało im się to założenie osiągnąć, stosując odpowiedni rodzaj pianek o dużej gęstości, a także oddychające materiały na zewnętrznym wykończeniu.

Leżaczki dla niemowlaków Lionelo RubenNiewielka waga oraz doskonała stabilność posiadana przez produkty dla dzieci Lionelo – leżaczek Ruben może zachęcać do tego, aby korzystać z bujaczka również na zewnątrz – na przykład na tarasie, balkonie lub ogrodzie. Aby umieszczone w nim dziecko było bezpieczne, do zestawu została dołączona moskitiera. Szybko można ją założyć na leżaczek, chroniąc dziecko przed uprzykrzającymi życie owadami. Dodatkową atrakcją dla malucha może być kolorowy pałąk, do którego można przymocować ulubione zabawki dziecka. Ten modela leżaczka, w przystępnej cenie, nie przekraczającej 250 złotych można wygodnie kupić w sklepie internetowym techsat24.pl, oferującym jeszcze więcej ciekawych produktów dla dzieci marki Lionelo.

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *