Miel szybko sól i pieprz

Pieprz dodawany do potraw powinien być zmielony drobno, a młynek do pieprzu to zapewnia. Młynek do pieprzu Botti to urządzenie eleganckie i niedrogie. Nowoczesny design sprawdza się doskonale. Młynek służy do mielenia pieprzu, soli, innych przypraw. Został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada mocny,ceramiczny mechanizm mielący. Ma 21 cm wysokości, 6 cm głębokości oraz 6 cm szerokości. To urządzenie jest opisane na stronie . Nie tylko to, młynków jest znacznie więcej. 

Młynek Tristar PM 4005 to doskonały młynek – niewielki i lekki, dokładnie zmieli pieprze oraz inne przyprawy. Stworzony został ze stali nierdzewnej, działa na tzw. baterie paluszki (AA), ma gwarancję na 24 miesiące, waży tylko 66 gramów, jest zatem leciutki i poręczny. 

Kalorik to także dobra marka – mocna obudowa ze stali nierdzewnej, ładny design i doskonałe mielenie pieprzu to jego atuty. Tescoma to młynek typu 2 w 1, do mielenia soli i pieprzu. Wyposażony zostałw dwa mechaniczmy mielące, mające regulowaną grubość mielenia oraz wieczko. Wysokiej jakości stal nierdzewna to jakość tego urządzenia. Stal połączono z plastikiem. Urządzenie nie nadaje się do mycia w zmywarce. Zasilany jest sześcioma bateriami AAA. Na urządzenie przysługuje aż 5-letnia gwarancja. Kuchenprofi to zestaw młynków do soli i pieprzu. Wykona go ze stali nierdzewnej oraz akrylu. Młynki mają ceramiczny mechanizm mielący. Łatwo utrzymać je w czystości, mają bardzo nowoczesny design. Można nabyć taki zestaw dla własnego użytku lub na prezent. 

DMD King również sprawdza się w kuchni. Mielenie pieprzu z tym urządzeniem to prawdziwa przyjemność. Zestaw zawiera dwa młynki – do soli i pieprzu.Ich wysokość to 16,5 centymetra, stworzono je z akrylu i stali nierdzewnej, wyposażono w ceramiczne żarna. DMD to znana angielska firma produkująca przybory kuchenne. Warto wybrać takie młynki do własnego domu, a być może podarować je w prezencie. Są praktyczne i pięknie dekorują stół, a to jest wielki walor takich młynków. 

Podsumowując, młynki do pieprzu to funkcjonalny kuchenny drobiazg, a ich zakup nie zrujnuje niczyjej kieszeni. 

Młynek do pieprzu powinien być w każdym domu. Chcesz wiedzieć jaki? Zobacz więcej i wybierz najlepszy model dla siebie.

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *