Wakacje w wymarzonym miejscu – wakacje na Mazurach

Mazury to jedna z najpiękniejszych krain na terenie Polski. Wyjazd na Mazury gwarantuje nie tylko codzienne obcowanie z dziewiczą przyrodą, ale również zapewnia dostęp do wielorakich atrakcji. Możemy korzystać z aktywnego wypoczynku, czyli uprawiania różnorakich sportów wodnych, jazdy na rowerze oraz zwykłych spacerów. Okolica jak najbardziej sprzyja codziennej dawce ruchu. Mazury coraz bardziej przystosowują się również do bardziej rozrywkowych oczekiwań turystów, którzy liczą na zjedzenie regionalnych dań czy zabawę w dyskotece. Właśnie dlatego oferta naszego hotelu Mazurski Raj jest tak zróżnicowana – wszystko po to, by dopasować się do wymagań różnych gości, jacy odwiedzają nasze progi. Posiadamy wszystko potrzebne ku temu, byśmy zostali uznani za naprawdę dobry hotel Mazury.

Jaka jest nasza misja?

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu. Dłuższy moment, w którym zatrzymujemy się, by naładować akumulatory. Dzięki wakacjom nabieramy chęci do ponownego ruszanie naprzód – z jeszcze większą ilością zapału oraz energii. Jeżeli ktoś lubi cieszyć się ciszą i oddawać chwilom relaksu, a przy tym mieć możliwość skorzystania z wielu atrakcji, to oferta naszego hotelu z pewnością go zainteresuje. Znajdujemy się na jednych z bardziej urokliwych terenach Mazur. W bezpośredniej odległości od naszego hotelu znajduje się jezioro Bełdany. Nasi goście mogą korzystać ze sprzętu wodnego, który jest tam wypożyczany – są to łodzie, motorówki oraz rowerki wodne. Rozległe zielone tereny wokół Mazurskiego Raju pozwalają na uprawianie wielorakich sportów na świeżym powietrzu. To idealne miejsce do spędzenia wakacji samemu, we dwoje lub z dziećmi.

Coś dla zmysłów

Nasz hotel prowadzi dwie restauracje – Tawernę oraz Malinkę. Serwujemy dania kuchni europejskiej, jednak przede wszystkim stawiamy na lokalne smaki. Korzystamy z regionalnych produktów, dzięki którym dania są świeże, smaczne i oryginalne. Gości zachęcamy do korzystania z usług profesjonalnego SPA. Usługi kosmetyczne i masaże pozwolą każdemu poczuć się jak nowo narodzony – a przecież właśnie o to chodzi w wakacjach.

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *