Wygładzający peeling do twarzy

Peeling jest jednym z ważnych zabiegów pozytywnie wpływających na kondycję oraz wygląd skóry twarzy. Usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek, doskonale przygotowując skórę twarzy do efektywnego wchłaniania składników odżywczych i nawilżających z kremów. Skóra po potraktowaniu peelingiem jest gotowa do łatwiejszego przyswojenia wszelkiego rodzaju substancji aktywnych. Zabieg ma również dobry wpływ na ujednolicenie kolorytu skóry i eliminację niedoskonałości oraz drobnych przebarwień. Pozytywnie poprawia kondycję skóry u palaczy.

Wygładzający peeling do twarzy Neutrogena z linii Skin Detox (https://neutrogena.com.pl/site/product/84) jak sama nazwa wskazuje ukierunkowany jest na działanie detoksykujące i oczyszczające. Formuła oparta jest o delikatne wzbogacone kwasem glikolowym mikrogranulki, dzięki czemu kosmetyk jest najczęściej dobrze tolerowany nawet przez posiadaczki wrażliwej i kapryśnej cery. Peeling ma żelową formułę, która ma działanie chłodzące. Dzięki temu przyjemnie relaksuje i daje uczucie świeżości. Jest szczególnie przyjemny do używania w okresie letnim, kiedy meczą nas uciążliwe upały i nadmierne pocenie twarzy.

Skutecznie usuwa toksyny, co jest szczególnie ważne dla mieszkanek miast, narażonych na szkodliwy wpływ smogu i osadzające się na skórze liczne zanieczyszczenia. Dogłębnie oczyszcza pory, jednocześnie ich nie zatykając i nie obciążając skóry. Regularne stosowanie kosmetyku skutkuje odczuwanym i zauważalnym wygładzeniem skóry twarzy.

Zastosowany w formule peelingu kwas glikolowy ma właściwości nawilżające, złuszczające a dzięki małym cząsteczkom, z których jest zbudowany, ma zdolność docierania do głębokich warstw naskórka. Stymuluje fibroblasty, dzięki którym możliwa jest produkcja kolagenu oraz elastyny. Kwas glikolowy reguluje wydzielanie sebum i obkurcza powiększone pory skóry, które dla wielu kobiet są sporym problemem natury estetycznej. Zastosowane w peelingu Neutrogeny stężenie kwasu glikolowego jest w pełni bezpieczne a kosmetyk dobrze nadaje się do użytkowania w pielęgnacji domowej.

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *