Zalety alkomatów Promiler

Promiler wydaje się być nową marką na rynku alkomatów, bowiem funkcjonuje od 2014 roku. Jednak w rzeczywistości to po prostu nowa, dostosowana do polskiego rynku, nazwa dla produktów oferowanych od lat przez firmę Sentech, która cieszy się uznaniem i zaufaniem w skali całego świata.

Profesjonalna jakość

Produkty tej marki bez wątpienia są sprawdzonym sprzętem, pochodzącym od producenta, który ma ogromne doświadczenie w dziedzinie ich wytwarzania. Alkomaty Promiler dają gwarancję wiarygodnych, dokładnych i powtarzalnych wyników, określających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki wysokiemu stopniowi wiarygodności sprzętów marki Promiler mogą być one (i są!) z powodzeniem używane przez Policję, Żandarmerię Wojskową, czy inne służby. Oczywiście możliwość ich profesjonalnego zastosowania nie wyklucza ich użytkowania przez prywatne osoby, do własnych celów. Fakt, że są obdarzane zaufaniem przez służby stanowi dowód na ich skuteczność.

Za projektowanie i produkcję wszystkich urządzeń Promiler odpowiada w całości osobiście firma SENTECH Korea Corporation, co oznacza, że żadne części alkomatów nie pochodzą z niepewnych źródeł. Warto też dodać, że marka zapewnia bezpłatną opiekę serwisową przez okres trwania gwarancji, jak też możliwość kontaktu i uzyskania informacji i porad od pracowników również po jej zakończeniu. Kup alkomat już dziś na: https://www.kalibrujemy.pl/9_promiler

Atest – podstawa zaufania

Swego czasu dość popularne były „alkomaty” w formie breloczka. Tanie, proste w obsłudze i niewielkie, zyskiwały sobie wielu sympatyków. Niestety nie tylko ich wygląd był zabawkowy. Prawdziwy alkomat, dający wiarygodne, czyli jedyne, na jakich powinniśmy się opierać w ocenie stanu trzeźwości wyniki musi mieć atest. Planując zakup alkomatu, należy brać pod uwagę tylko te modele, które zgodne są z normą EN-16280, wydaną przez Komisję Europejską. Zgodność z tą normą zapewnia, że sprzęt przeszedł roczny proces certyfikacji pod kątem 33 istotnych parametrów i wskazuje rzeczywisty stopień nasycenia alkoholem wydychanego powietrza. Pierwsze atestowane alkomaty, jakie pojawiły się w Europie, były wyprodukowane właśnie przez producenta odpowiedzialnego za markę Promiler.

Bogata oferta i wybór

Marka Promiler oferuje wiele modeli alkomatów, zarówno profesjonalnych, jak i osobistych. Różnią się one użytą w ich produkcji technologią, czułością, rozmiarami, stopniem zaawansowania obsługi, długością okresu, co jaki trzeba skalibrować alkomat. Dzięki mnogości propozycji każdy użytkownik powinien bez problemu odnaleźć w ofercie marki Promiler sprzęt odpowiedni dla swoich potrzeb. Z ofertą zapoznać się można na stronie Kalibrujemy.pl .

O autorze

Related posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *